Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 Молодіжні припартійні громадські організації 
Союз молоді регіонів України

Голова:  Хомутиннік Віталій
Адреса:  вул. Кудрявська, 3/5, Київ, , Ukraine
Телефон:  255 40 30 (044) 490-96-26; 490-96-25; 235-01-23
Факс:  2554095
E-Mail:  him@ukr.net
WWW:  www.smru.com.ua

4 липня 2002 року Міністерство юстиції України зареєструвало Всеукраїнську молодіжну громадську організацію “Союз молоді регіонів України”. Стратегічним партнером для себе СМРУ визначила Партію регіонів України.

Метою діяльності СМРУ є задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів та української молоді.

Основним своїм завданням Союз молоді регіонів України вважає об'єднання молоді для створення належних умов всебічного розвитку особистості, професійного росту та взаємодопомоги в реалізації спільних та особистих інтересів, приймати активну участь в процесі реалізації державної молодіжної політики.

12 грудня 2003 року відбувся Перший з'їзд Союзу молоді регіонів України, який прийняв важливі рішення для подальшого розвитку та становлення молодіжного крила Партії регіонів. Зокрема, на З’їзді було затверджено Статут організації, обрано її керівні органи.
На цьому ж З’їзді Головою Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Союз молоді регіонів України» було обрано народного депутата України Віталія Хомутинніка.

У 2003 році СМРУ виступила одним з ініціаторів створення Національної Ради молодіжних організацій України, яка об’єднала в своїх лавах більшість Всеукраїнських молодіжних організацій та об’єднань.

Сьогодні Союз молоді регіонів України має свої представництва в усіх регіонах України, а також в містах Києві та Севастополі. Спільно з Партією регіонів та організаціями-партнерами по Національній Раді молодіжних організацій України ВМГО “Союз молоді регіонів України” втілює в життя значну кількість важливих молодіжних проектів та програм, з якими Ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Під час президентських виборів 2004 року СМРУ підтримала кандидата від Партії регіонів Віктора Федоровича Януковича, який своїми справами довів, що гідний бути Президентом України. Але після того, як до влади прийшла команда „помаранчевих”, СМРУ, як і Партія регіонів, перейшла в опозицію.

За перше півріччя 2005 року організація провела велику кількість акцій протесту проти політичних репресій, порушень конституційних норм та зловживання владою.
Апофеозом серед них стала широкомасштабна акція, яка відбулась у Києві 19 травня 2005 року. У ній взяли участь більше 15 тисяч представників з різних регіонів України.
Саме через свою активну позицію і небажання миритися з протизаконними діями нової влади СМРУ теж не уникла політичного тиску.

30 червня 2005 року відбулося засідання Координаційної ради ВМГО „Союз молоді регіонів України”, на якому було затверджено напрямки роботи на друге півріччя 2005 року та форми участі організації у виборчій кампанії 2006 року. Також на засіданні було вирішено рекомендувати Партії регіонів при формуванні списків кандидатів всіх рівнів передбачити місця для представників молодіжного крила партії.

Сьогодні Союз молоді регіонів України є найактивнішою молодіжною організацією в Україні, яка згуртувала навколо себе велику кількість молодих громадян і допомагає їм ефективно відстоювати свої права та інтереси.

 
Емблема
 
  Союз молоді регіонів України  
 

 

Голова
 
  Хомутиннік Віталій, Голова

Хомутиннік Віталій
  
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені