Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 Молодіжні припартійні громадські організації 
Республіканська Християнська Молодь

Голова:  Бондарчук Володимир
Адреса:  вул. Сагайдачного, 23/4, Київ, 0, Ukraine
Телефон:  (044) 463 71 07; (044) 295 30 13
E-Mail:  bvov@liganova.kiev.ua
WWW:  www.rcp-party.org.ua/youth.htm

Установчий з'їзд Всеукраїнського молодіжного громадського об'єднання "Республіканська Християнська молодь" відбувся 2 травня 1997 року, на наступний день після Установчого з'їзду Республіканської Християнської партії. З'їзд визначив мету діяльності РХМ - сприяння широкому залученню молоді до активної участі в розбудові української державності та становленні громадянського суспільства.

Завданням РХМ є:

  • популяризація й поширення серед молоді принципів громадянського суспільства;
  • підтримка і розвиток талановитої молоді у різних галузях життя;
  • пропагування ідеї національної величі України;
  • зміцнення основ патріотизму, етики та моралі членів РХМ та інше.

Вже з 28 червня по 11 липня 1997 року відбулося перше літнє таборування молодіжної організації Республіканської християнської партії (РХП) на турбазі "Роза вітрів" у с. Подобовець (Закарпаття), в якому брали участь 65 юнаків та дівчат. Організовували вишкіл Голова РХП Микола Поровський і заступник Голови РХП Тамара Просяник. Учасники таборування прослухали курс навчання з організації діяльності молодіжної організації, планування роботи, здійснили походи на гори Великий Верх, Гембу та пішохідну гірську мандрівку.

Організація знайшла цікаві методи вишколу молодіжних лідерів: ділові ігри, виступ лідера РХМ перед молоддю та установчі збори організації РХМ, гра "5-ий кут", конкурси патріотичної пісні, української поезії.

20 вересня 1997 року відбулося спільне засідання Центрального Проводу РХП та перше зібрання Великої Ради РХМ. Рада РХМ вирішила скликати 2-й з'їзд РХМ, затвердила склад редакційної комісії та оргкомітету з'їзду, прийняла постанову про участь РХМ у виборах до Верховної Ради України і місцевих рад. У листопаді 2000 року провели семінар-навчання для молодіжних лідерів. Його учасниками стали юнаки та дівчата із РХМ і Народно-демократичної ліги молоді. Викладачами семінару були відомі політики України, представники Міжнародного інституту республіканізму США.

11 січня 2001 року відбулося засідання центрального проводу ВМГО "Республіканська християнська молодь". На засіданні було ухвалено рішення про підтримку ініціативи Молодіжного Уряду України щодо проведення Всеукраїнської молодіжної акції "Молодь - за розумне використання енергії".

В областях молоді республіканці влаштовують олімпіади на різну тематику, спортивні змагання, конкурси, дискотеки, беруть участь у відновленні храмів, насадженні зелених алей, допомагають дитячим будинкам.

Керівники РХМ були учасниками міжнародних молодіжних конференцій та семінарів.

РХМ є членом Національної ради молодіжних організацій України.

 
Емблема
 
  Республіканська Християнська Молодь  
 

 

Голова
 
  Бондарчук Володимир, Голова

Бондарчук Володимир
  
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені