Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 Молодіжні припартійні громадські організації 
ВМГО "Студентська республіка"

Голова:  Крутько Володимир
Адреса:  вул. Антоновича, 107, Київ, 03150, Ukraine
Телефон:  (044) 599 14 26
E-Mail:  krutko2002@yahoo.com
WWW:  www.studrespublika.com

Студентська республіка - Всеукраїнський молодіжний проект, який реалізується по всій території України та проходить одночасно в усіх обласних центрах, АР Крим, містах Київ та Севастополь на День молоді в Україні, що святкується в останню неділю червня.

Проект проводиться щорічно з 1998 року, вже четвертий рік поспіль є переможцем урядового конкурсу проектів серед молодіжних громадських організацій та включений до плану заходів Міністерства України у справах сім'ї, молоді та дітей щодо святкування Дня молоді та Дня Конституції.

Безпосередніми учасниками "Студентської республіки" у 2006 році стали 9 тисяч молодих людей, глядацька аудиторія в місцях проведення становила близько 200 тисяч осіб, а кількість людей, що отримала інформацію про проект (реклама на радіо телебаченні, газети, поліграфічна продукція) сягнула більше 1 000 000 осіб.

Суттю проекту є створення соціально-ігрової моделі суспільства, організованого в студентську країну, що складається з наметових містечок, які і стануть студентськими міні-державами зі своїми законами, валютою, кордонами, владою. Жителями "країни" є студенти, що представляють більшість українських ВУЗів III-IV рівня акредитації. Кожна делегована вузівська команда має можливість презентувати свій Альма-матер, позмагатися з іншими командами у різноманітних конкурсах, вікторинах, спортивних змаганнях.

Ключовим моментом діяльності регіональних "Студентських республік" є вибори студентських мерів та депутатів Студентського парламенту України. Передвиборчі кампанії можуть стати прикладом для наслідування у реальному житті.

Студентське життя, насичене політичними баталіями, дебатами, передвиборчими змаганнями та студентськими розвагами, супроводжується шоу-програмою.

В кінці серпня буде проведена фінальна частина всеукраїнського молодіжного фестивалю "Студентська республіка" в АР Крим. В ній візьмуть участь обрані в усіх регіонах України студентські мери та студентські магістрати. У фіналі буде обраний Студентський Парламент України та Студентський Президент України.

Передвиборчі процеси будуть максимально адаптовані під реалії сьогодення: утворюватимуться студентські політичні партії, бізнес-структури, друковані засоби масової інформації, будуть використовуватись "загальнореспубліканська" студентська газета, радіоканал, студентський адмінресурс, засоби "білого" та "чорного" піару.

Основною метою проекту є формування у молодих громадян культури самоврядування, громадянської культури, принципів існування демократичного суспільства, заохочення молоді до активної участі в державотворчих процесах.

Організатор проекту ВМГО "Народно-демократична ліга молоді" (www.ndlm.org.ua).

 
Емблема
 
  ВМГО   
 

 

Голова
 
  Крутько Володимир, Голова

Крутько Володимир
  
 

 

Лінки
 
  
  
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені