Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА 


МЕТА

Веб-сайт «Молодь у виборах!» – це молодіжний інформаційний Інтернет-ресурс, що має на меті підвищення чесності та прозорості виборчого процесу в Україні шляхом просвіти та активізації молоді, допомогти молодим виборцям зорієнтуватися у різноманітті виборчих подій, пояснити важливість виборів і вибору для молодого покоління, роз’яснити процедури голосування, навчити, як захищати свої виборчі права.

ПРИНЦИПИ РОБОТИ 

Ресурс працює на принципах об‘єктивності, політичної неупередженості та позапартійності. Сайт «Молодь у виборах!» є відкритим ресурсом третього сектора – розміщує інформаційні матеріали на безкоштовній основі, згідно вимог цієї редакційної політики, дотримуючись норм чинного законодавства України.

Веб-сайт розміщує інформаційні матеріали новинного, наукового, дослідницького публіцистичного характеру. Веб-сайт надає можливість особам та установам розміщувати інформацію, що відповідає напрямку діяльності веб-сайту.

УМОВИ ПРИЙМАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ

Редакція сайту «Молодь у виборах!» приймає до публікації інформаційні матеріали, що відповідають напрямку діяльності сайту, а саме:

  1. Участь молоді, молодіжних громадських організацій в політичних процесах, що відбуваються в Україні.
  2. Аналіз перебігу виборчих кампаній в Україні з точки зору молоді.
  3. Повідомлення про можливості для молодіжних громадських організацій в напрямку забезпечення чесних та прозорих виборів в Україні.

Інформація, надіслана авторами на адресу веб-сайту, публікується мовою оригіналу (російською чи українською). У разі необхідності, редакція здійснює переклад наданого повідомлення на одну з вищезазначених мов.

Інформаційні матеріали приймаються у друкованому вигляді, використовуючи електронну пошту або спеціальні форми, розташовані на відповідних сторінка веб-сайту.

Надісланий матеріал має містити вихідні дані відповідно до вимог кожного з розділів веб-сайту, але принаймні містить такі дані:

  1. Назва інформаційного матеріалу
  2. Інформація про автора(ів), редактора або редакційну колегію, організацію, що надала матеріал
  3. Зміст матеріалу.
  4. Відповідальний за розміщення матеріалу, електронна адреса відповідальної особи.

До розгляду приймаються матеріали, випродуковані в форматах, що широко застосовуються членами Інтернет-спільноти відповідно до вимог кожного з розділів веб-сайту.

УМОВИ РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ

Редакція залишає за собою право змінювати надісланий матеріал задля забезпечення більш зручного використовування матеріалу користувачами веб-сайту, розміщувати архівні копії матеріалу, зроблені за допомогою програмного забезпечення, що використовується Інтернет-спільнотою. Загальний обсяг змін не може перевищувати 30%, в іншому випадку редакція публікує інформацію від власного імені, із власними вихідними даними, вказує першоджерело, бере на себе відповідальність за достовірність і правдивість опублікованого матеріалу.

Редакція залишає за собою право перевіряти надіслану інформацію на предмет недостовірності та неправдивості. У разі виявлення такої, редакція може змінити зміст інформаційного матеріалу та опублікувати його від власного імені, із власними вихідними даними. В такому випадку відповідальність за достовірність інформації несе редакція.

Редакція зобов’язується посилатись на джерело надісланих інформаційних матеріалів, оперативно розміщувати матеріали та коментарі до них (максимально припустимий час публікації надісланої інформації становить 3 доби). Відповідальність за достовірність та правдивість інформації несе автор(и), редактор, редакційна колегія або організація, що надіслала матеріал. Анонімні матеріали не беруться до розгляду. Редакція зобов‘язується спростовувати  опубліковану недостовірну інформацію.

Редакція розміщує коментарі і зауваження до надісланих матеріалів і намагається врахувати кожне з них. У разі необхідності редакція веде листування з авторами матеріалів.

Редакція повідомляє осіб та організації, що надіслали інформаційним матеріал про розміщення або нерозміщення матеріалу на веб-сайті електронною поштою або іншими комунікаційними засобами.

Редакція не розміщує інформаційні матеріали, зміст яких порушує чинне законодавство України.

АВТОРСЬКІ ПРАВА

Будь-яке копіювання, публікування, передрук чи наступне публічне поширення інформаційних матеріалів веб-сайту «Молодь у виборах!» допускається за умови розміщення відповідного посилання на цей сайт (http://www.muv.org.ua/).

Редакція веб-сайту вітає подальше використання та розповсюдження інформаційних матеріалів та ресурсів, опублікованих на сайті, для розміщення у інших електронних та друкованих засобах масової інформації та джерелах.

Редакція зобов’язується зберігати всі авторські та інтелектуальні права авторів на інформаційні матеріали, розміщені на веб-сайті «Молодь у виборах!».

ПІДТРИМКА ВЕБ-САЙТУ

Веб-сайт «Молодь у виборах!» розроблено та підтримується Центром політичної освіти. Інформаційні матеріали збираються, обробляються та розміщуються на сторінках веб-сайту силами співробітників Центру політичної освіти..
 
Контакти
 
   Центр політичної освіти
вул. Олеся Гончара, 79, офіс 6
Київ, Україна, 01054
Тел./факс: +380 44 236 55 10
e-mail: office [at] cpe.org.ua
  
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені