Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 ПРО НАС 


Веб-сайт «Молодь у виборах!» – це молодіжний інформаційний Інтернет-ресурс, що має на меті підвищити чесність та прозорість виборчого процесу в Україні шляхом просвіти та активізації молоді, допомогти молодим виборцям зорієнтуватися у різноманітті виборчих подій, пояснити важливість виборів і вибору для молодого покоління, роз’яснити процедури голосування, навчити, як захищати свої виборчі права.

На сайті розміщуються Новини щодо виборів, участі громадських організацій у виборчих процесах. Ви можете додати власну новину, надіславши її електронною поштою, або використавши спеціальну функцію Додати новину безпосередньо на сайті. Ви також можете імпортувати новини за допомогою технології RSS - дивитесь розділ RSS-Експорт.

Також, підписавшись на Розсилку новин, Ви зможете отримувати свіжу інформацію на Вашу електронну скриньку.

В розділі Статті розміщується публіцистичні, аналітичні, наукові огляди щодо перебігу виборчої кампанії 2006 року, участі громадських організацій у виборчому процесі. Ви можете додати власну новину, надіславши її електронною поштою, або використавши спеціальну функцію Додати статтю безпосередньо на сайті. Ви також можете імпортувати статті за допомогою технології RSS - дивитесь розділ RSS-Експорт.

В розділі Вибори розміщена інформація про засади виборчої кампанії  до Верховної Ради та органів місцевого самоврядування, календар виборчого процесу, інформація про політичні партії, блоки, історія виборів в Україні тощо.

В розділі Бюлетень розміщена інформація про політичні партії та виборчі блоки, що беруть участь у виборах відповідно до форми виборчого бюлетеня у виборах народних депутатів до Верховної Ради 26 березня 2006 р., Ви також можете дізнатись про програми партій та блоків, кандидатів від партій та блоків, що партії чи блоки пропонуєть молоді, підтримка молоддю політичних партій та блоків, результати участі у виборах тощо.

Розділ Ініціативи розповість про виборчі проекти громадських організацій та можливості участі в них.

В Бібліотеці розміщено посібники, статті, просвітницькі матеріали, що допоможуть організувати кампанію з освіти виборців, здійснити моніторинг виборчого процесу та провести навчання учасників виборів з законодавства тощо.

В розділі Лінки розміщені корисні посилання на Інтернет-ресурси, що стосуються виборчих процесів, інформація про громадські організації, які працюють в напрямку забезпечення чесних та прозорих виборів. Власно, Ви можете Додати лінк на наш сайт.

Сайт створено та підтримується Центром політичної освіти.

Редакційна колегія:

Попередня архівна версія веб-сайту знаходиться за адресою http://muv2004.cpe.org.ua.
 
Контакти
 
   Центр політичної освіти
вул. Олеся Гончара, 79, офіс 6
Київ, Україна, 01054
Тел./факс: +380 44 236 55 10
e-mail: office [at] cpe.org.ua
  
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені