Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 НОВИНИ 
13 травня 2006 року в Українському домі – Форум молоді міста Києва
12.05.2006Сторінка для друку  Надіслати адресату  Обговорити на форумі
Оголошення / м. Київ

З ініціативи молодіжних громадських організацій у суботу, 13 травня 2006 року в Українському домі проходитиме Форум молоді міста Києва. На форумі за участю Київського міського Голови Леоніда Черновецького обговорюватимуться питання ефективності муніципальної політики в сфері сім’ї, молоді та спорту.

Студентський парламент міста Києва, столичні організації ВГО «Українська народна молодь», ВГО «Український молодіжний собор», Союз молоді регіонів України та інші ініціювали проведення Форуму задля того, щоб обговорити шляхи вирішення наболілих молодіжних проблем.

Зокрема, на Форумі буде обговорюватися проект нової комплексної програми розвитку молоді, спорту і туризму в столиці, подаватимуться пропозиції щодо вдосконалення управлінської структури в цих галузях, даватиметься оцінка роботи відповідних органів Київської міської державної адміністрації за попередні роки.

У роботі Форуму візьмуть участь Київський міський Голова Леонід Черновецький, Заступник Київського міського голови Олесь Довгий, представники Секретаріату Президента України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, депутати різних рівнів.

Захід відбудеться у приміщенні Українського дому за адресою: м. Київ, Європейська площа, 2.

Просимо Вас підтвердити участь у Форумі молоді міста Києва (повідомити П.І.Б. учасників) за телефонами: (044) 490-96-25, 490-96-26 або електронною поштою rmpu@rmpu.com.ua (з позначкою «Форум молоді») до 18.00 12 травня.  

Початок реєстрації об 11.00. Кількість учасників заходу не обмежена.

Фото: Школа "Аратта"


    Переглянуто: 3281


Зображення
 
  13 травня 2006 року в Українському домі – Форум молоді міста Києва  
 

 

Новини по темі
 
  Додати новину   
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені