Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 НОВИНИ 
Конференція ''Громадські ініціативи у виборах. Досвід минулого. Погляд у майбутнє''
11.04.2006Сторінка для друку  Надіслати адресату  Обговорити на форумі
Оголошення / м. Київ

26 квітня ц. р. Центр політичної освіти організовує та проводить в місті Києві конференцію "Громадські ініціативи у виборах. Досвід минулого. Погляд у майбутнє".

Виборчі кампанії останніх років в Україні вирізнялись значною активністю громадських об’єднань та ініціатив. Просвіта й інформування виборців, спостереження за дотриманням виборчого законодавства, навчання членів виборчих комісій та спостерігачів – це далеко не повний перелік видів діяльності, якими займаються інституції громадянського суспільства під час виборів.

Центр політичної освіти за підтримки Проекту "Сприяння організації виборів в Україні" проводить 26 квітня 2006 р. в місті Києві конференцію "Громадські ініціативи у виборах. Досвід минулого. Погляд у майбутнє".

Метою конференції є обговорення місця та ролі громадських ініціатив у виборчому процесі, презентація успішного досвіду участі інститутів громадянського суспільства у виборчій кампанії, визначення основних напрямків подальшої діяльності громадських організацій під час виборів.

До участі у конференції запрошуються активісти та лідери громадських організацій, представники органів влади, експерти, представники засобів масової інформації.

Конференція проходитиме в Будинку кіно за адресою м. Київ, вул. Саксаганського, 6. Початок конференції о 10:30, початок реєстрації о 9:30. З програмою конференції можна ознайомитися на Інтернет-сайті Центру політичної освіти www.cpe.org.ua, починаючи з 15 квітня 2006 року.

Для участі у конференції потрібно надіслати заявку в довільній формі на адресу Центру office@cpe.org.ua до 16 квітня 2006 року. Просимо зазначити в заявці Ваше ім’я, прізвище, назву організації та посаду, опис громадської ініціативи (кампанії, проекту), в якій Ви брали участь, контактні дані. Якщо Ви бажаєте виступити з повідомленням або доповіддю під час конференції, просимо Вас це зазначити у заявці.

Організатори планують випустити компакт-диск із зібраною на ньому інформацією про громадські ініціативи, спрямовані на забезпечення чесних та прозорих виборів протягом 2002-2006 років. Просимо Вас надсилати інформацію про громадську ініціативу в форматі, що зазначений нижче.

В зв’язку з обмеженням щодо кількості запрошених на конференцію, організатори залишають за собою право відбору учасників конференції. Про участь у конференції буде повідомлено листом, надісланим на електронну пошту не пізніше 18 квітня 2006 року.

Організатори  відшкодовують кошти учасникам з регіонів, витрачені на проїзд, при обов‘язковій наявності квитків.

Умови подання інформації для розміщення на Компакт-диску:

Пропонуємо подати інформацію про Ваші ініціативи щодо забезпечення чесних та прозорих виборів для розміщення на компакт-диску в такому форматі:

  1. Назва ініціативи, кампанії, проекту
  2. Головна мета, завдання
  3. Очікувані результати
  4. Діяльність, що виконувалась під час виборів
  5. Висновки та результати ініціативи, кампанії, проекту
  6. Учасники ініціативи, кампанії, проекту
  7. Матеріали, що були випущені під час роботи ініціативи, кампанії, проекту
  8. Контактна інформація
  9. Логотип

Просимо Вас надсилати документи електронною поштою на адресу office@cpe.org.ua у таких форматах: документи: RTF або MS DOC; фото, зображення логотипів та інший графічний матеріал - GIF або JPEG.

Приймається матеріал на компактних носіях інформації (CD/DVD). Організатори можуть розмістити інформаційні відео та аудіо ролики (на CD або DVD). Надсилайте їх поштою або приносьте особисто.

Просимо Вас подати заявки на розміщення матеріалів не пізніше 16 квітня 2006 року.

Крім компакт-диску ці матеріали будуть розміщені на веб-сайті “Громадські ініціативи у виборах” (http://www.vybir.org.ua/).

Контактна інформація:
Центр політичної освіти
Анна Борзаковська, Катерина Вінцукевич – з організаційних питань
Олексій Стасевич – з питань підготовки компакт-диску
Адреса: вул. О. Гончара, 79, офіс 6, м. Київ, 01054, Україна
Тел./факс: (044) 204 49 85, 236 55 10
E-Mail: office@cpe.org.ua
Інтернет:
www.cpe.org.ua
www.vybir.org.ua
www.muv.org.ua


    Переглянуто: 3123


Зображення
 
  Конференція ''Громадські ініціативи у виборах. Досвід минулого. Погляд у майбутнє''  
 

 

Матеріали
 
  Проект "Розвиток мережі громадських організацій України задля забезпечення чесних та прозорих виборів"  
 

 

Новини по темі
 
  Додати новину   
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені