Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 ІНІЦІАТИВИ 

Україна

Z-Ініціатива

В Україні спостерігається політичний регрес. Система пропорційних виборів, що має структурувати суспільство і стимулювати політичну еліту до розвитку, не виконує свої основні функції.

Протягом півтора десятка років в країні панує режим "погоджувальності" та кулуарних переговорів. Політики не здатні на принциповість і радикальність. Вони не можуть давати відповідь як за свої слова, так і за свої вчинки.

Дуже багато в українській політиці компромісів і дуже мало ідейних особистостей, здатних послідовно відстоювати свою точку зору і свої погляди. Здавалося б, пропорційні вибори повинні були б стимулювати до створення політичних сил, здатних діяти чітко відповідно до власної ідеології. Проте спостерігаємо, як політики старої формації змінюють свої принципи і погляди відповідно до кон'юнктури. Міграція депутатів з фракції у фракцію напередодні виборів, нагадують "шлюбні ігрища" непостійних в своїх симпатіях "морських котиків". Саме цим пояснюється наявність в новій помаранчевій владі і новій же помаранчевій опозиції представників режиму Кучми, олігархів. От чому політологи сьогодні серйозно обговорюють питання можливості створення нової парламентсько-урядової коаліції на чолі з НСНУ і Партією регіонів.

МЕТА:

Z-ініціатива оголошує про проведення активного пошуку таких політиків, які б могли відповідати сподіванням і надіям рядового українця, відповідати за свої слова і дії, не піддаватись тиску бюрократичної системи і не змінювати власним принципам на автомобілі із спецномерами.

ДІЯЛЬНІСТЬ:

Україна чекає появи політиків принципово нового рівня, своїх народних месників, політиків типу "Зорро", які готові діяти навіть із закритим обличчям не заради хвилинних виборчих дивідендів, а заради всієї майбутньої держави і окремого громадянина.

 
Логотип
 
    
 

 

Контакти
 
  E=Mail: zorro@zorro.in.ua
www.zorro.in.ua
  
 

 

Ініціативи
 
    
 

 

Матеріали
 
     
 

 

Лінки
 
     
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені