Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 ІНІЦІАТИВИ 

Черкаська обл.

Вибори 2006

МЕТА:

Інформування сільських виборців Черкащини за допомогою спеціально обладнана пересувна станція.

ДІЯЛЬНІСТЬ:

Мобільна станція виглядає як мікроавтобус із логотипом та гучномовною установкою, який подорожує селами Черкащини. Зупиняється автобус на сільських базарах, біля виборчих дільниць, магазинів. На кожній зупинці волонтери проекту роздають спеціалізовану просвітницьку літературу – „Календар виборця” та „Заліковку виборця” – а з гучномовців лунають аудіо-ролики. З цієї продукції виборці не лише можуть дізнатися про строки та порядок проведення виборів, але і деякі інші корисні моменти виборчого процесу: як отримати відкріпне посвідчення, як перевірити себе у списках, як написати скаргу та інше. Волонтери консультують виборців, відповідаючи на запитання, які найбільше їх хвилюють.

Серед запитань, що задають найчастіше, звучить: „Синку, а як воно голосувати? Кажуть, що бюлетень буде півтора метри!”. Відверто кажучи розібратися в цьогорічному виборчому процесі складно не лише бабусі з села, але і більш молодим. Волонтери  намагаються пояснити кожній бабусі що таке пропорційна система, що перед тим, як обрати партію важливо прочитати списки кандидатів, які йдуть від цих людей, що в день виборів вона отримає аж 5 бюлетенів і в кожному треба буде поставити хрестика. Найбільш допитливих виборців волонтери знайомлять з телефоном безкоштовної гарячої лінії Комітету виборців України, за якою можна отримати будь-які консультації, що стосуються виборчого законодавства. Всього за період діяльності проекту станція відвідає 30 сіл Черкаської області.

Автором та виконавцем проекту є Коаліція молодіжних громадських організацій Черкаської області „Молода Черкащина”. Цей проект – не передвиборча агітація, і здійснюється із суворим дотримання нейтралітету щодо підтримки будь-якої партії.

 
Логотип
 
    
 

 

Контакти
 
  м. Черкаси, вул. Слави 1, к. 2
Тел.: (0472) 32-10-71
Факс: (0472) 37-40-74
E-mail: maxim@neocm.com
http://mch.civicua.org/
  
 

 

Ініціативи
 
    
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені