Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 ІНІЦІАТИВИ 

Україна

Громадська акція "Не будь байдужим"

Тривалий час нам нав’язували думку, що спілкування українською мовою, а особливо в російськомовному оточені є неприйнятним. Проте зараз кожен з нас починає усвідомлювати, що українська мова не є ознакою другосортності, а є мовою народу, який завжди був частиною цивілізованого світу та має глибокі європейські традиції. Отже, українська мова повинна стати консолідуючим фактором для українського суспільства, що принесе українцям впевненість у собі та назавжди поверне їх у лоно цивілізованих народів Європи.

МЕТА:

Громадська акція “Не будь байдужим!” започаткована багатьма людьми, серед яких є як відомі особистості, так і прості люди, що переймаються долею України. Ця акція не є політичною, вона нікого не рекламує, не була і не буде пов’язана з жодними політичними силами. Її проведення – це добра воля й ентузіазм небайдужих людей: артистів, музикантів та просто однодумців. 

ДІЯЛЬНІСТЬ:

Організатори акції ведуть щиру і відверту розмову про наші помилки та досягнення.

Організатори громадської акції “Не будь байдужим!” спільно з громадськими організаціями “Клуб імені Євгена Чикаленка” та “Громадянська платформа” розпочинають акцію “Спитай у політиків”. Запитання, які ставляться перед політиками є простими, але конкретними, відповіді на які дозволять громадянам напередодні виборів нарешті зрозуміти позицію політичних сил в контексті реальних, а не декларативних державних інтересів. Кожен може приєднатися до цієї акції. Роздрукуй та розповсюдь листівку.

Сьогодні кожен українець повинен нарешті усвідомити свою особисту відповідальність за майбутнє України. 

Будь вільним і сильним! Будь українцем!


“Не будь байдужим!”
– це заклик, звернення до всіх українців. Небайдужість – це сучасний світогляд і світосприйняття. Це активне ставлення кожного з нас до своєї долі. Це вироблення власної позиції, здатності твердо захищати свої переконання, це вміння слухати і поважати співрозмовника, Небайдужість – це риса людини, яка може, хоче, а значить і буде жити у вільному суспільстві.

 
Логотип
 
    
 

 

Контакти
 
  E-Mail: nebaiduzhist@yahoo.com
http://www.nebudbaiduzhym.com/
  
 

 

Ініціативи
 
    
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені