Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 ІНІЦІАТИВИ 

м. Львів

Студентська ініціатива "Думай сам"

МЕТА:

Забезпечити правильний вибір львів`ян через надання правдивої інформації про кожного кандидата на посади до місцевих органів влади.

ДІЯЛЬНІСТЬ:

Безкомпромісна молодь Львова, яка організувалась у студентську ініціативу «Думай сам», випустили першу серію наліпок «ОБЕРЕЖНО ВИБОРИ! Думай сам». Детальніше вони заявили про себе стартовою листівкою такого змісту:

Тобі цікаво знати, хто ми?
Ти хочеш мати власну голову і робити власний вибір?
Ти хочеш знати правду про тих, хто хоче тобою керувати?
Ти хочеш почути, хто насправді криється за обіцянками?
Ти відчуваєш, що починаєш плутатися у львівській політиці?

Якщо так, - ти схожий на нас.

Схожий на тих. хто був рушієм нашої революції. Тих, хто йдучи на жертви не рахував гроші і не слідкував за здоров'ям. Тих, хто працював для своїх близьких, а не для політичних дивідендів. Тих, кому обридло, що Львів, центр патріотизму, культури і молодіжної активності, постійно обдурюють. Тих, хто не живе ані помаранчевими, ані рожевими мріями. Тих, кому не байдуже, хто керуватиме нами у місті Лева.

Розуміємо, що не можемо кардинально змінити хід української історії. Саме тому обрали для себе той шматок роботи, який можемо совісно зробити.

Мер - голова міста. Людина, яка повинна бути мудрою, чесною та гідною. Людина, яка не лукавитиме перед львів'янами, піклуватиметься про розбудову міста і забезпечення добробуту громадян.

В нашому місті живуть найкращі і наймудріші люди. Цього разу вони не помиляться під час вибору, бо знатимуть про кандидатів усе.
В наших планах сказати правду про кожного, хто змагатиметься за трон нашого міста. Ми ходитимемо за їхніми спинами і розповідатимемо про кожен їхній крок в сучасному і минулому.

Ми шукаємо факти. Кожен думає сам.

 
Логотип
 
    
 

 

Контакти
 
  E-Mail: studic@gmail.com
Інтернет: http://studic.info
  
 

 

Ініціативи
 
    
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені