Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 Політичні блоки у виборчому процесі 2006 
Блок "Наша Україна"

Про блок

Починаючи з того дня, коли з трибуни Верховної Ради з вуст щойно відставленого олігархами та Кучмою найуспішнішого в історії незалежної України прем'єра Віктора Ющенка прозвучала фраза "Я йду, щоб повернутися!", більшість українців почали пов'язувати з ним свої надії на майбутнє, шукаючи на політичній карті України партію Віктора Ющенка.

Влітку 2001 року Віктор Ющенко приймає рішення про створення блоку з більш ніж десяти розрізнених правоцентристських сил. Він назвав його "Наша Україна".

У різдвяні дні 2002 року біля пам'ятника першому Президенту України Михайлові Грушевському було підписано угоду про створення Блоку Віктора Ющенка "Наша Україна".

На парламентських виборах 2002 року стало очевидним, що опозиційний до режиму Блок "Наша Україна" користується величезною підтримкою в суспільстві. Незважаючи на фальсифікації та адміністративний тиск, вперше після відновлення незалежності вибори до законодавчого органу виграли не комуністи, а демократичні сили. Люди пішли за Ющенком.

У парламенті було створено найбільшу фракцію - більше ста депутатів - яку в народі охрестили "сотнею Ющенка".

Тоді їхня кар'єра і життя були під загрозою 24 години на добу. За ці роки були і бандитський шабаш у Донецьку, і їжаки під колесами машин, і замінований літак у Харкові, і сумнозвісні вибори мера з закарпатському Мукачевому. Однак "сотня Ющенка" - як і сотні тисяч їхніх відданих прихильників - вистояли.

І 4 липня 2004 року на Співочому полі у Києві Ющенко сказав: "Я йду в Президенти" . З цього почалася його переможна кампанія.

Результати першого туру не оголошують більше тижня. Адже, не зважаючи на масові фальсифікації, перемагає Ющенко.

Другий тур - фальсифікації, побиття спостерігачів, крім Росії та Китаю ніхто не визнає результатів тодішнього голови ЦВК Сергія Ківалова.

Починається Помаранчева революція.

І саме на Майдані, в ті буремні революційні дні, народжується партія Ющенка.

Після інавгурації новообраного Президента, на установчому з'їзді в Києві було створено партію Народний Союз Наша Україна. Ющенка обрано Почесним головою, йому вручено партквиток №1. У партії представлена вся команда Майдану, Раду партії очолив комендант Майдану Роман Безсмертний, виконком - Юрій Єхануров.

Політична команда Президента створила Блок "Наша Україна". Договір про його створення був підписаний на майдані Незалежності, а для мільйонів українців просто - Майдані. До "Нашої України" увійшли народний рух України (Борис Тарасюк), Партія промисловців та підприємців (Анатолій Кінах), Християнсько-демократичний союз (Володимир Стретович), УРП "Собор" (Анатолій Матвієнко), КУН (Олексій Івченко) та Народний союз "Наша Україна" (Роман Безсмертний).

Як і в 2002 році команда Ющенка об'єдналася разом.

Джерело: Веб-сайт Блоку "Наша Україна"

 
Емблема
 
    
 

 

Політичний блок
 
    
 

 

Контакти
 
  WWW: www.razom.org.ua  
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені