Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 СТАТТІ 
Вулицями міста ближче до кожного молодого громадянина
05.04.2006Сторінка для друку  Надіслати адресату  Обговорити на форумі
Молодь / м. Чернігів

Зовсім нещодавно, вулицями міста декілька днів тривав рейд молодих активістів вулицями міста Чернігова з метою розповсюдження інформаційних матеріалів.

Даний захід відбувався в рамках проекту під назвою «Твори майбутнє сам», організаторами виступила Чернігівська молодіжна громадська організація «Молодь – XXI століття» за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту. 

Метою даного проекту є активізація молоді та інформування її основним положенням  виборчого законодавства, донесення до юних  виборців ролі  молодого покоління в демократичних процесах прийняття політичних рішень.

Уповноважені молоді волонтери в футболках з написом «Твори майбутнє сам» роздавали газети, календарики, плакати, путівники молодого виборця та розповідали кожному мешканцю що й до чого. Волонтери спостерігали за тим, як молоді чернігівці досить обережно беруть газету і обов’язково питають: ”За якого кандидата?”. Після роз’яснень про що йде мова в газеті та інших матеріалах і яка мета проекту, молоді  люди  брали газету та інші матеріали та швиденько відходили.  Коли розклеювали плакати вулицями, яскравість приваблювала молодь. Були випадки, коли просили не клеїти та віддати. Декілька молодих людей зупинили волонтерів та попросили: «Ну так вже хочеться мати вдома, повісити на шпалерах у кімнаті» . Задоволені відходили.

Біля ВНЗ ситуація набагато краще. Студенти жваво та з охотою беруть матеріали без зайвих запитань.  Сподівалися, що ситуація буде гіршою, оскільки в період передвиборчих перегонів вже стільки інформації тримав кожен чернігівець у руках, що важко дихаючи ніс та перечитував. Ні – брали та дякували. 

В серці кожного волонтера була посмішка, настрій, оскільки робили корисну справу для таких же молодих та перспективних. Все ж таки молодь Чернігова є: талановита, обізнана і здатна нести відповідальність щодо завтрашнього дня…


Громова Тетяна
Чернігівська молодіжна громадська організація «Молодь–XXI століття»
    Переглянуто: 1947


Читайте також
 
    
 

 

Категорії
 
  Додати статтю   
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені