Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 СТАТТІ 
«Репетиція перед виборами. Формат молоді: НЕ ПОКЛАДАЙСЯ НА ВИПАДОК… ТВОРИ МАЙБУТНЄ САМ»
28.03.2006Сторінка для друку  Надіслати адресату  Обговорити на форумі
Молодь / м. Чернігів

26 березня є відповідальним днем кожного з нас, це свято кожної родини, кожної молодої людини, яка голосує вперше, оскільки саме в цей день стаєш дорослим, відповідальним, здатним творити своє майбутнє…відчуття впевненості, сміливості…надій на краще світле майбутнє… Для цього треба бути обізнаним, впевненим, рішучим і не лінивим…Саме з таким настроєм та закликами команда  молодіжної організації «Молодь – XXI століття» організувала та провела інтелектуально-розважальну програму в форматі репетиції перед виборами «НЕ ПОКЛАДАЙСЯ НА ВИПАДОК…ТВОРИ МАЙБУТНЄ САМ».

23-го березня в міському Палаці культури була проведена репетиція перед виборами в форматі інтелектуально-розважальної програми під назвою «НЕ ПОКЛАДАЙСЯ НА ВИПАДОК…ТВОРИ МАЙБУТНЄ САМ» з активізації та просвіти студентської молоді м. Чернігова, яку організувала молодіжна громадська організація „Молодь – ХХІ століття” за підтримки Відділу у справах сім’ї та молоді в рамках проекту  «Твори майбутнє сам».

Проведення даної програми мало на меті консультування молоді щодо питань виборчого законодавства, прав молоді, етапів перебігу виборчого процесу, можливі випадки порушення під час голосування, варіанти їх запобігання. Заохотити молодь прийти на виборчу дільницю та з впевненим виглядом проголосувати, щоб ніхто не зміг скористатись їх виборчим правом, ніхто не вплинув на їх рішення, щоб нікого з них не лякало прислів’я – „Незнання закону не звільняє від відповідальності”.

Перед глядачами з привітальним словом виступили В’ячеслав Голуб, начальник Відділу у справах сім’ї та молоді та Тетяна Громова, виконавчий директор  молодіжної організації «Молодь – XXI століття», які з натхненням  та посмішкою побажали молоді впевненості та активності в день голосування 26 березня, бути активними громадянами своєї держави. Серед учасників було обрано 2 команди, які формувались із представників семи ВНЗ м. Чернігова. І почалася гра…

Оригінальністю та духом КВН-щика приємно здивував ведучий гри Валерій Семенець, представник Відділу у справах сім’ї та молоді. Гра була розбита на три тури, в ході кожного з яких ставилися запитання стосовно історії виборів, цікавих випадків із історії, питання щодо знань виборчого законодавства. Щоб ніхто не почував себе забутим, ведучі всієї програми Тетяна Петренко та Олена Капшук розважали глядачів конкурсами на виборчу тематику, рольовими іграми. Сформовані команди досить серйозно віднеслись до цієї гри, з задоволенням відповідали на питання, які були дуже змістовні і неординарні. В результаті гри найбільшу кількість балів отримала команда №1. Оскільки представники були дуже активні, вони також отримали приз глядацьких симпатій. Команда, яка приймала учать, але не виграла не залишилась без уваги – отримали приз від організаторів. Команда –переможниця, опонентам пожали руку і по-братськи розділили солодкий приз, подарований організаторами. Всі ВНЗ, їх представники отримали дипломи за участь.

Взагалі антураж був дуже приємний, дружній… Звичайно, що гостями програми були друзі команди «Молодь – XXI століття» продюсерський центр «МоЦарт». Колектив «Новий проект»  привітав всіх в національному дусі  піснею «» Грай моя мила», в процесі якої молодь підспівувала та підтримувала оплесками. Звичайно, східний гість програми  - Рамір з піснею «Хуліган» та шоу-балетом завів молодь своєю гарячою піснею. Молодь впевнено пообіцяла всім організаторам прийти і зробити свідомий вибір, бо це є майбутнє, яке будується вже сьогодні…  

Нагадаємо, даний захід відбувся в рамках проекту «Навчання та підвищення активності молодих виборців у містах північного регіону під час Парламентських виборів 2006 року» підтриманого Міжнародним Республіканським Інститутом.


Тетяна Громова
Матеріали ЧММГО "Молодь - XXI століття"
    Переглянуто: 2547


Читайте також
 
    
 

 

Категорії
 
  Додати статтю   
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені