Молодь у Виборах!
 
 
Головна Додати в обране Листування RSS-експорт
 НОВИНИ 
12.05.2006 / м. Київ
13 травня 2006 року в Українському домі – Форум молоді міста Києва

З ініціативи молодіжних громадських організацій у суботу, 13 травня 2006 року в Українському домі проходитиме Форум молоді міста Києва. На форумі за участю Київського міського Голови Леоніда Черновецького обговорюватимуться питання ефективності муніципальної політики в сфері сім’ї, молоді та спорту.

Докладніше


11.04.2006 / м. Київ
Конференція ''Громадські ініціативи у виборах. Досвід минулого. Погляд у майбутнє''

26 квітня ц. р. Центр політичної освіти організовує та проводить в місті Києві конференцію "Громадські ініціативи у виборах. Досвід минулого. Погляд у майбутнє".

Докладніше


11.04.2006 / Україна
Готується компакт-диск "Громадські ініціативи у виборах"

Центр політичної освіти планує випустити та розповсюдити серед зацікавлених осіб компакт-диск з інформацією про громадські ініціативи, спрямовані на забезпечення чесних та прозорих виборів, що реалізовувались протягом 2002-2006 років.

Докладніше


05.04.2006 / м. Чернігів
Презентація проекту «За Рівні Права та Можливості»

31 березня 2006 року в приміщенні Навчально-методичного центру Профспілок відбувся круглий стіл на тему «Жінка як рівноцінний учасник політичних процесів місцевого рівня. Учасниками круглого столу були активістки, лідерки, депутатки, активістки громадсько-політичного процесу, студенські лідери.

Докладніше


31.03.2006 / Україна
За кого голосувала молодь

Найбільшу підтримку молодого населення України (від 18 до 29 років) мають партія "Віче", опозиційний блок "Не Так" і Громадянський блок "Пора -ПРП", про що свідчать дані екзіт-полу, котрий був проведений 26 березня 2006 року Фондом "Демократичні ініціативи", Київським міжнародним інститутом соціології та Українським центром економічних та політичних досліджень імені Разумкова.

Докладніше


31.03.2006 / Україна
"Дій! Не спостерігай, а Дій!" Звернення молодих демократів

Народно-деократична молодь звертається до Центральної виборчої комісії з вимогою провести перерахунок виборчих бюлетенів на усіх виборчих дільницях за результатами виборів.

Докладніше


29.03.2006 / Кіровоград
На Кіровоградщині націлені на омолодження корпусу державних службовців

В місті Кіровограді відбулась звітно-виборча конференція обласного осередку Спілки молодих державних службовців України.

Докладніше


28.03.2006 / м. Київ
Депутат – дитячому депутату

30 березня Парламент дітей міста Києва проводить круглий стіл-зустріч діючих депутатів та кандидатів різних рівнів з суспільно-активною молоддю міста Києва та регіонів України „Депутат – дитячому депутату”.

Докладніше


27.03.2006 / Україна
Уточнені результати Національного екзит-полу’2006

26 березня, в день виборів, Фонд „Демократичні ініціативи”, Київський міжнародний інститут соціології, Український центр економічних і політичних досліджень імені О. Разумкова провели екзит-пол’2006 — опитування виборців на виході з виборчих дільниць.

Докладніше


25.03.2006 / м. Житомир
Чемпіонат серед студентів Житомира з брейн-рингу "Твори майбутнє сам"

З метою підвищення активності молодих виборців в м. Житомирі 17 березня 2006 року Житомирська міська молодіжна громадська організація "Поліська молодіжна академія наук" та Житомирська обласна молодіжна громадська організація "Ліга інтелектуальних ігор" провели Чемпіонат серед студентів м.Житомира з Брейн-Рингу.

ДокладнішеОстанні новини
 
    
 

 

Архів новин
 
  

Докладніше

  
 

 

Матеріали
 
  Ініціатива "Твори майбутнє сам!"  
 

 


Design by M.Veter
Recode by A.Stassewicz
ГОЛОВНА | RSS-ЕКСПОРТ | ОБМІН БАНЕРАМИ | РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА | ЛИСТУВАННЯ | АДМІН 2006 © Центр політичної освіти
Всі права застережені